Çözüldü Grafikçiler bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AFYDTG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
327
0
Gezegen dışı
Öncelikle merhaba. Konu başlığında kendimi ifade edemediğim için böyle bir başlık yazdım.
Bir sorum olacak. https://i.hizliresim.com/36GQAO.jpg bu resimdeki gibi THT logosunun belli başlı bölgelerini boyama - yazıdaki gibi font yapma falan bunları nasıl yaparım - Resimdeki mor yerleri nasıl kırmızı yaparım? Bununla alakalı bir kaynak varsa yazabilir misiniz ? Forumda ve google da aradım lakin istediğim tarzda bir sonuç alamadım. Belki siz ne dediğimi anlamışsınızdır. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar!

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Font yapma işini anlamamda, rengini değiştirmek istediğin bölgeleri Pen Tool ile işaretleyip seçtikten sonra sadece seçili alanda boyama yapabilirsin.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Bilgisayarında Photoshop var ise fotoğrafı açtıktan sonra renginin değişmesini istediğin kısımları güzelce seçip ctrl-u komutunu kullanarak renk paletini açabilir rahatlıkla renkleri değiştirebilirsin.
Senin için hemen özenmeden anlattığım yöntem attığınız fotoğrafı düzenledim.
Buyrun;
4jv3QQ.jpg

Son düzenleme:

AFYDTG

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
327
0
Gezegen dışı
Bilgisayarında Photoshop var ise fotoğrafı açtıktan sonra renginin değişmesini istediğin kısımları güzelce seçip ctrl-u komutunu kullanarak renk paletini açabilir rahatlıkla renkleri değiştirebilirsin.
Senin için hemen özenmeden anlattığım yöntem attığınız fotoğrafı düzenledim.
Buyrun;
4jv3QQ.jpg

Çok teşekkür ederim eline sağlık :) Cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.