grafikerler, tasarımcılar bakabilir mi lütfen?

eraytuncer54

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
267
0
slm arkdslar herkese.. bir arkadasa resmi icin soz vermistim resmini çizgi karakter veya vektörel çizim mi ne deniyor o şekile çevireceğim diye. ama sandığım kadar kolay değilmiş intnernette bir kaç makale okudum uğraştım yapamadım. bunu nasıl yapabilirim bildiğiniz bir makale video var mı? yardımcı olursanız çok iyi olur sozumude tutmuş olurum

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
İllustrator ile yapabilirsin çok basit bir program dediklerimi uygularsan soncua varakcasın

İllustratorü aç > Fotoğrafı programın içine sürükle > yukarıda ki menülerden LIVE TRACK > EXPAND basarak ayıklarsın sonra ise renk ayarlarını vermen lazım.

ya da photshopda brush kullanarak yaparsın dostum o biraz daha zahmetlidir iyi forumlar.

eraytuncer54

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
267
0
İllustrator ile yapabilirsin çok basit bir program dediklerimi uygularsan soncua varakcasın

İllustratorü aç > Fotoğrafı programın içine sürükle > yukarıda ki menülerden LIVE TRACK > EXPAND basarak ayıklarsın sonra ise renk ayarlarını vermen lazım.

ya da photshopda brush kullanarak yaparsın dostum o biraz daha zahmetlidir iyi forumlar.

anladım, yorumun için çok teşekkürler dediğini hemen indirip deneyeceğim.

yorumlara açığım arkadaşlar üstadlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.