Grameasy Login sorunu

onur424

Yeni üye
17 Eyl 2012
15
0
Merhaba beyler, GramEasy Scriptini kurdum. Ama login yapamıyorum. Eposta,şifre giriyorum. giriş başarılı diyor geri atıyor. Yardımcı olacak varmı?​

Son düzenleme:

vambo

Üye
13 Ocak 2018
236
0
İzmir
Sorunlu bir script o şuanda. Türkçe dil çevirisini de ben yapmıştım geçen yıl arkadaş onu paylaşmış. Scripte hesap eklemen için proxy gerekiyor. Eskiden hesabı dondurup bir kaç saat sonra direk scripte ekliyorduk ama artık işe yaramıyor. Hesap ekleyip sistemi kullanabilmen için proxy satın alman gerekiyor. Arkadaş hesap eklemede sorun yok diyor ama scripti kurdum eski 6 farklı hesabımda denedim hepsinde de proxy istedi dondurup denedim sonuç değişmedi. Yeni açılan instagram hesaplarını ekliyormu bilemiycem.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.