Green Kit Yayında!

S K

Yeni üye
26 Kas 2020
12
8
Uzun süredir foruma girmiyordum.Çok şey değiştiğini belirterek yorum yapmak istiyorum.Öncelikle emeği geçenlerin eline sağlık. Ortaya bir proje sunmuşlar. Forumda projeler public olarak sunulur. Public olması sadece herkes ulaşsın diye değil , projede iyi ve kötü yönler belirlenir. Bu yönleri de üyeler yorum yazarak veya teşekkür ederek belirtir. Amacım burada kimseyi savunmak veya rencide etmek olmadığını belirtmek isterim.
Vasat bir program olmuş, sadece hazır b......

casteknik hocamız gayet güzel bir yorum yazmış. Nasıl daha iyi olunur. Projede neler eksik , böyle yapsanız daha iyi olur şeklindeki yorumunu yapıcı olarak anlıyorum. Ve kendisine teşekkür ediyorum.

Gülüm sanki eleştirin çok yapıcı ya zaten, kalkmış bir de yönetim üyesine çocukça cevap diye sitem etmişsin.

Yap başvurunu ekibe ben daha iyi biliyorum diyorsan değerlendirmeni yapayım?
Kald.....
Foruma girmememle beraber yeni teamlerin kurulduğunu görüyorum. Herkese hayırlı olsun diliyorum. Lakin bir ÜDY üyesinin (Yap başvurunu ekibe ben daha iyi biliyorum diyorsan değerlendirmeni yapayım?) bu şekilde yorumunu yanlış buluyorum. Burada kimse kimseden üstün olmadığını en azından geçmiş yıllarda bize böyle aşılandığını belirteyim. Herkese iyi forumlar dilerim.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,837
1,207
Emeği geçen kişileri tebrik ederim. :) Elinize sağlık. Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Yeni sürüm akabinde eklenecek bir çok tool mevcut. Yeni başlayanların yanı sıra temel de gerekli bir proje. Ve bu proje devam ettirilmeli. :)

'ALTAY

Katılımcı Üye
16 Ara 2021
431
823
Uzun süredir foruma girmiyordum.Çok şey değiştiğini belirterek yorum yapmak istiyorum.Öncelikle emeği geçenlerin eline sağlık. Ortaya bir proje sunmuşlar. Forumda projeler public olarak sunulur. Public olması sadece herkes ulaşsın diye değil , projede iyi ve kötü yönler belirlenir. Bu yönleri de üyeler yorum yazarak veya teşekkür ederek belirtir. Amacım burada kimseyi savunmak veya rencide etmek olmadığını belirtmek isterim.

casteknik hocamız gayet güzel bir yorum yazmış. Nasıl daha iyi olunur. Projede neler eksik , böyle yapsanız daha iyi olur şeklindeki yorumunu yapıcı olarak anlıyorum. Ve kendisine teşekkür ediyorum.

Foruma girmememle beraber yeni teamlerin kurulduğunu görüyorum. Herkese hayırlı olsun diliyorum. Lakin bir ÜDY üyesinin (Yap başvurunu ekibe ben daha iyi biliyorum diyorsan değerlendirmeni yapayım?) bu şekilde yorumunu yanlış buluyorum. Burada kimse kimseden üstün olmadığını en azından geçmiş yıllarda bize böyle aşılandığını belirteyim. Herkese iyi forumlar dilerim.

Canım benim hayırlı olsun dileğin için teşekkür ediyorum. Ancak, ne ben üst düzey yöneticiyim ne de bu ekip yeni.
Ben kimseden üstün olduğumu da kast etmedim, yorumum eleştiriye açık üslubunuzu koruduğunuz takdirde istediğiniz şekilde de değerlendirebilirsiniz benim açımdan problem yok. Ben de size iyi forumlar dilerim.

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
918
502
Selamlar. Ellerinize sağlık.. "Türkçe"mize böyle çalışmalarla katkı sağlanmış olunuyor, gurur duydum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.