Green Team Tekrardan Aktif

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,438
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri. Forumumuzun eskiden kaliteli içerik üreten timlerinden birisi olan Green Team tekrardan aktif edilmiştir. Ekibimiz forumun ve siber güvenlik sektörünün ihtiyaçlarını gidermek adına kaliteli makaleler çıkartmaya devam edecektir. Forumumuz adına hayırlı olması dileğiyle.

Eğer sizlerde makale yazmak istiyor ama nasıl makale yazacağınızı ve araştırma yapacağınızı bilmiyorsanız,
Makale yazarken hangi alanda makale yazmak istediğinizden emin değil ve alan belirleyemiyorsanız,
Ekibimize katılmayı düşünmelisiniz.

Green Team Alımları İçin Tıklayınız.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,902
1,246
Kendinizi geliştirmek için büyük bir fırsat. Yeni bilgiler doğrultusunda ışık olmak size ve bizlere hazine olacaktır. Katılacak üyelere başarılar dilerim.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,272
3,483
En güzel öğrenme yöntemi yazmaktır. Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar mutlaka katilmali.

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
hayırlı uğurlu olsun en kısa sürede katılmayı planlıyorum inanın bana şuan çok yoğunum :)

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Ben tam olarak anlayamadım, özgün makale içerik fikri mi sunacaksınız bu takımdakilere? Sonra kişi aldığı başlıkla ilgili araştırmalarını yapıp bir makale yazıp yayınlamalı?

hexy_123

Yeni üye
18 Mar 2022
1
0
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri. Forumumuzun eskiden kaliteli içerik üreten timlerinden birisi olan Green Team tekrardan aktif edilmiştir. Ekibimiz forumun ve siber güvenlik sektörünün ihtiyaçlarını gidermek adına kaliteli makaleler çıkartmaya devam edecektir. Forumumuz adına hayırlı olması dileğiyle.

Eğer sizlerde makale yazmak istiyor ama nasıl makale yazacağınızı ve araştırma yapacağınızı bilmiyorsanız,
Makale yazarken hangi alanda makale yazmak istediğinizden emin değil ve alan belirleyemiyorsanız,
Ekibimize katılmayı düşünmelisiniz.

Green Team Alımları İçin Tıklayınız.
Hayırlı Olsun:)

'Eşref

Özel Üye
17 Ara 2021
1,147
1,709
Ben tam olarak anlayamadım, özgün makale içerik fikri mi sunacaksınız bu takımdakilere? Sonra kişi aldığı başlıkla ilgili araştırmalarını yapıp bir makale yazıp yayınlamalı?
Evet hemde gerekli eğitimler verilip hem foruma hemde kendine katkı sağlaması istenecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.