Green Tools #BETA V3

P4$A

Anka Team Senior
13 Tem 2021
1,473
2,718
";-alert(1)-//
Herkese Hayirli Gunler Dilerim !
Dosyalari : C:\GreenTools#BetaV3 konumuna kuralim yoksa program dogru calismaz!
ajods6r.png

1ubpwpf.png

2176wtq.png

b3z62oo.png

Virus Total
GitHub
Eline sağlık

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Son düzenleme:

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Hocam ilk önce masaüstünde denedim olmayınca program files ve program filex x86 da denedim

hayir dostum C:\GreenTools#BetaV3 konumunda olmasi gerek tool'u deniyorum bende sorun olmuyor tool sorunsuz konumu yalnis yapmissin rardan c diskinde cikar direkt C:\GreenTools#BetaV3 olucak

Ellerinize sağlık güzel bir çalışma ortaya çıkmış
tesekkur ederim hocam :)

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,669
4,964
Orhun Nehri
Eline emeğine sağlık. Böyle bir projeyi başından beri biliyor olmak ve bittiğini görmek beni mutlu etti. Başarın daim olsun.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Eline emeğine sağlık. Böyle bir projeyi başından beri biliyor olmak ve bittiğini görmek beni mutlu etti. Başarın daim olsun.

cok tesekkur ederim hocam sizdende bunu duymak cok sevindirici :) bunlar daha fragman)) yapilicak cok sey var kafamda insAllah

Hocam ilk önce masaüstünde denedim olmayınca program files ve program filex x86 da denedim

suan ornek size bu cevapi green tor ile yaziyorum dedigim gibi proje sorunsuz :)
aznjxwz.png

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
Valla hocam kullanmak istiyorum merak da ediyorum da işte sorun meydan da
bak dostum çok basit rar dosyasını github'dan indir conra o rar dosyasını C diskine kopyala daha sonra sağ tık extact here veya buraya ayıkla de sonra gir klasöre green tools.exe çalıştır bukadar :)
veya setup.exe çalıştırıp tarayıcıyı tooldn bağımsız pc ye kur

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
arkadaşlar size kesssssinlikle öneririm çok basit bir kullanımı var ve çok işe yarar bu işlere yeni başlamış arkadaşlar için birebir zaten tanıtım videosundada içinde neler olduğu anlatılıyor tekrardan eline sağlık green

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
625
105
tzdata-TR
neden virüs totale baktığımızda virüs barındırıyor gibi görünüyor,

Antiy-AVL
Trojan/Generic.ASMalwS.344B7BA
Gridinsoft
Ransom.Win64.Wacatac.oa!s1

MaxSecure
Trojan.Malware.300983.susgen
Microsoft
Program:Win32/Wacapew.C!ml

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.