Green /TurkHackTeam

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
tqs5j.jpg

S3c-Spy

Katılımcı Üye
12 Eki 2013
293
0
tqzqh.gif
kardeşim senin çalışmlarını takip ediyorum hep aynı fontu kullanıyorsun fontmu begenmiyorsun fontlarmı seni begenmiyor anlamış deilim çalışma hoş durmuş eline bilegine saglık imza eklesen daha iyi olucak. HAYIRLI AKŞAMLAR İYİ FORUMLAR .

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
tqzqh.gif
kardeşim senin çalışmlarını takip ediyorum hep aynı fontu kullanıyorsun fontmu begenmiyorsun fontlarmı seni begenmiyor anlamış deilim çalışma hoş durmuş eline bilegine saglık imza eklesen daha iyi olucak. HAYIRLI AKŞAMLAR İYİ FORUMLAR .
Dostum fontları beğenmiyorum :)
Wuuuv güzel olmuş eline sağlık
Sağol :)

Sağol

Hepiniz sağolun arkdaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.