GT IV Acil..TeamWiewer..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProdenPles

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
358
0
Erdek
Arkadaşlarr...Bana acil..GT IV'i kurcak Lazım Teamwiewer üzerinden...// Crack Yaptım..girerken binkv32.dll eksik diyordu yükledim..bu seferde kitaplık fln yazıyorr acil yardım edermisiniz.??Yada Acill..Çalışan Serial Kodu lazım Eğer Olursa Yardım Eden Kişilerin Yorumuna + Vericem.

Son düzenleme:

ProdenPles

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
358
0
Erdek
Tkck2-dt363-4g97x-4ctdk-3q3wy

bu yazı cıkıyor..

Activation process has been terminated

The SERIAL was not found in the database. Most likely the SERIAL has been entered incorrectly.

Press BACK to retry activating (please verify the correct input of the SERIAL) or press CANCEL to abort.

If the problem persists, please visit our support homepage for possible solutions: Bir Site...0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.