GTA 4 sistem gereksinimleri acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar gta 4 için gereken sistem gereksinimleri:

Asgari Önerilen İşletim sistemi Windows Vista Servis Paketi 1 / Windows XP Servis Paketi 3 Merkezi işlem birimi Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, AMD Athlon X2 64 2.4 GHz Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, AMD Phenom X3 2.1 GHz Hafıza 1.0 GB (Windows XP) 1.5 GB (Windows Vista) 2.0 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista) Sabit Disk yeri 16 GB boş alan 18 GB boş alan Grafik işleme 256 MB Nvidia 7900 / 256 MB ATI X1900 512 MB Nvidia 8600 / 512 MB ATI 3870 Ses donanımı 100% DirectX 9.0c uyumlu kart

benim sistemim:
amd turion 64 x2
1.60 GHz 448 mb RAM
yeni alcağım pc özellikleri:
amd athlon II x4
Gıgabıyte ma785GM-us2h(anakart)
2x2GB bellek
sapphire radeon HD5850(ekran kartı)
1 TB seagate barracuda(sabit disk)
xilence xp550 ECO (güç kaynagı) 550W
LG GH22Ns50

arkadaşlar benim şimdiki pc mi uyuo yoqsa alcağım pc yemi uyuor ac il yardım pls

Son düzenleme:

KNIGHT44

Üye
7 Ara 2009
52
0
29
MALATYA
bende daha yeniyim ama sana şunu söleyebilirim 2saatte kurulur ve 18gb yer kaplar yenisi acarda eski sistemde cok zor ama yenisinde deneyebilirsin(yardım edebildiysem ne mutlu teşekküre basmayı unutmayalım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.