Gta 4 Sistem Gereksinimleri

karaca19x

Yeni üye
29 May 2013
19
0
Selamın Aleyküm Arkadaşlar Gta 4 İndirmek İstiyorum Fakat Sistemim Uygunmudur Oynayabilirmiyim Yardımcı Olursanız Sevinirim

İŞLEMCİ : AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+ 2.21 Ghz
Ram : 2.00 GB
Sistem Türü : 32bit İşletim Sistemi (win 7 )
Ekran Kartı : NVDIA GeForce 6200 TurboCache(TM)
Ekran Kartı Toplam Yaklaşık Bellek : 1 GB

Ekran Kartımın Üstünde 512 Yazıyor Ama Sistemde 1 gb Gözükmekte Ben Ekran Kartından Şüpheleniyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim İyi Forumlar...

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Ben Manyagim ya sen 512 den Korkma :D Ben 250 mb lik Kartla Oynadim Tum Ayarlari Dusuk e Aldim :D Benim Ama Ram 4 tu Ve Islemci Intel Core Duo 2.6 ghz az ama bende inanmadim acabileceyine oynadim baya bi gorev filan yaptim :)

karaca19x

Yeni üye
29 May 2013
19
0
Dostum isterse 10 gb olsun bitin düşükse bir şey olmaz benim 2 gb 64 bitli ekran kartım vardı gram oynayamadım aşırı kasıyordu 128-192 bitli 1gb olan bir ekran kartı alsan oynarsın aslında

Eyvallah Dostum Teşekkürünü Verdim Yardımcı Olduğun İçin Çok Teşekkür Ederim Konularına Göz Atıcam Hepsine Teşekkür Vericem :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Dostum sistemini zorlayabilir.Şahsen benimkinde de en düşük ayarlarda kastı. 4GB RAM 2.5GB Ekran Kartı.
Toolwiz GameBooster belki işine yarayabilir dene derim ben.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.