Gta 5 Bann Cözümü Burda

8 Mar 2016
228
0
Merhaba Arkadaslar !
mEajgV.png
[/url]
[/IMG]
Arkadaslar Eger Gta 5 Online da ban yemissseniz ve bir daha hile yapmamak sartiyla Bu yötemi Kullanabilirsiniz.
Bu yötem 100%75 Ise Yariyor Yani baniniz kalkiyor ...
Yapmaniz Gerekenler Cok basit Bu Link ten :https://support.rockstargames.com/hc/en-us/requests/new

Rockstara ticket Atacaksiniz ama
Ingilizce yazacaksiniz ve "Description" Bölümüne (Örnek Böyle bir sey Yazin : sevgili rocstar ben hile kullanmadım fakat oyunda hileciler var ve yarışlarda serbest dolaşımda bizlere para atıyorlar ben hiçbir şekilde kullanım şartlarınız ihlal etmedim banımın açılmasını istiyorum
[/CENTER]

Böyle yazdiktan sonra Gönderin.

Ben Denedim arkadaslar 2 gün sonra Acildi bannim :yaho1:yaho1:yaho1
ama bir daha hile yaparsaniz gözünüzün yasina bakmazlar ona göre
.

Son düzenleme:

TaneR591

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
294
0
kardeşim bi videoda gordum aynısını yazmıssın bu arada denedim 11 saat ticket banı yedim :D

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
İstersen 1000 kere at bende denedim 10 gün ban yemiştim oyunda adminler yok. Otomatik olarak inceleniyorsun admin olsa hadi yanlışlık oldu der açtırırsın, ancak sistem attıgı için açmıyorlar.

8 Mar 2016
228
0
Benimkini actilar abicim 1 Kere Ticket atip bekliceksin ,ve ben oyuna para yatirmistim o yüzden Actilar sanirim :D Ama sansinizi deneyin derim .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.