GTA 5 İndiremiyorum

PyhX

Yeni üye
19 Mar 2017
38
0
Arkadaşlar bi tane arkadaşım gta 5 verdi kendisinin. Kendisi hiç online girmemiş kutulu almış sanırsam. Kağıdın arkasındaki kodu verdi bana.

Ben de social club hesabı açıp oradan kodu aktive ettim.

Sonrada Game downloads bölümüne geldim ancak download for windows yazısı yok. Purchase ve use activation code var. Ne yapmam lazım? Hesabımda aktif etmişim galiba ama hala indiremiyorum

UIQKdf.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

CodenameTurk

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
675
2
Ankara
Arkadaşlar bi tane arkadaşım gta 5 verdi kendisinin. Kendisi hiç online girmemiş kutulu almış sanırsam. Kağıdın arkasındaki kodu verdi bana.

Ben de social club hesabı açıp oradan kodu aktive ettim.

Sonrada Game downloads bölümüne geldim ancak download for windows yazısı yok. Purchase ve use activation code var. Ne yapmam lazım? Hesabımda aktif etmişim galiba ama hala indiremiyorum

UIQKdf.png

Arkadaşın kodu kullanmış daha önce Online'ye girmesi felan farketmiyor oyunu direk indirmek için kodu girmiştir yani kodu bidaha kullanamazsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.