Oyun GTA 5 - İyi Sistemde Aşırı Kasma Sorunu!

ekutuker

Yeni üye
21 Ocak 2019
39
0
Sistemim:

nVidia GeForce GTX 1050 Ti
Intel Core i7 8750H
16GB DDR4 Ram
64-bit Windows 10

Sistemi daha yeni Kaspersky ve F-SECURE ile tarattım birsürü skıntı buldular sildim hepsini bir daha tarattım gitmişlerdi sorunsuz bir şekilde. Yani MUHTEMELEN bir virüs değil ama oyunum aşırı kasıyor. Eskiden böyle olmazdı bi anda başladı bikaç gündür var... LÜTFEN YARDIM EDİN!

Aynı zamanda CS:GO da kasıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
30 Tem 2016
222
0
1337
Oyun ayarlarının grafiklerini düşürmeyi dene,
Nvidia ekran ayarlarını fps moduna getir(youtubede bunun hakkında bir çok video var.)
Bilgisayarında çok yer kaplayan gereksiz dosyaları sil,
Temp dosyalarını temizle (cmd kısmına yazarsan otomatik siler):

%temp% /s /q

md %temp%

Birde kasanın içini temizlemeyi dene eğer hiç bir şey işe yaramassa formata başvurabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.