gta 5 kaldırırmı yardım ?

Aliozan12

Üye
16 Eki 2014
62
0
beyler gta 5 kaldırırmı sistemim

intel i5 2.20 ghz ama gorev yoneticisinden bakıyom 2.60 a kadar çıkıyor

windows 10

ekran kartı 4 gb

8gb ram

1tb bilgisayar

ekran kartım amd

bilgisayarıda yeni aldım

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Ekran kartı modelini belirtmemişsin. Kaldırabilir şunu şöyle düşünün. Bu laptop sanırım masaustuyse genel olarak coğu oyunu açarsınız bf4 olsun COD 1 felan fakat o videolarda izlediğiniz gibi yüksek FPS yüksek grafik alamayabilirsiniz. E şimdi GTA 5'ide iyi grafiklerde oynamadıktan sonra bir anlamı kalmıyor yoksa oyunları çalıştırmak zor değil rahat oynayabilmek sıkıntımız en iyi çözümü işlemcinin iyi ekran kartınında Çok pahalı olmasına gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.