GTA 5 Menyoo Modu Nasıl Kurulur?

help_23

Üye
20 Haz 2023
199
1
55
5 dk her yerde
Arkadaşlar Merhaba bende daha önce orjinal bi GTA 5 vardı ama ben onu internetsiz oynayamıyorum diye silip normal setup'la inirdim ama menyoo modunu atamıyorum acaba nasıl yaparım hata veriyor atınca

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,289
92
1,783
Modumu internetsiz kullanamıyordun yoksa oyunumu ?

Menyo modunu neye atamyorsun daha detaylı açıklar mısın ?

+ olarak 2 gün önce bende burdan kurdum ve çalışıyor

bu videodaki adımları uygularmısın ?

Son düzenleme:

help_23

Üye
20 Haz 2023
199
1
55
5 dk her yerde
Şimdi şöyle ki ben epik games üzerinde orijinal olan GTA'ya menyoo hilesini yüklediğim zaman sorunsuz çalışıyordu ama şu GTA nin setup'ı var ya işte ona hile attığımda giriş ekranında dönüyor hikaye modu yükleniyor diyor ve donuyor hile dosyasını kaldırınca geri geliyor

Hangi hatayı alıyorsunuz acaba? Normal setuptan kastınız nedir tam anlayamadım.

İyi forumlar.
Ya şu internete gerek kalmadan oyunu oynatan setup var ya işte o

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,730
14
605
Şimdi şöyle ki ben epik games üzerinde orijinal olan GTA'ya menyoo hilesini yüklediğim zaman sorunsuz çalışıyordu ama şu GTA nin setup'ı var ya işte ona hile attığımda giriş ekranında dönüyor hikaye modu yükleniyor diyor ve donuyor hile dosyasını kaldırınca geri geliyor
Edit: Ayrıca scripthookv & scripthookvdotnet kurmayı da unutma

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,730
14
605
zaten bende bunu kurdum ama yüksek ihtimal bendeki orjinal gta olmadığı için öyle oldu
'Orijinal' değilse mod çalışmayabilir. Orijinal olmasına rağmen ben de bazı modları yükledikten sonra yüklenme ekranında atma gibi problemler alıyordum. Menyoo'da çalışmama gibi sıkıntılar vardı. Add-on limit ekleyince ve scripthook'ları doğru yere attığına emin olunca bu problem de ortadan kalkıyor. GTA V, OpenIV denen modlama programı için bile orijinal olmalı.

erlaky

Asistan Moderatör
19 May 2024
44
1
11
Oyununuz Orjinal olsa da Korsan olsa da bu videodan yardım alabilirsiniz Steam için bundan 1 yıl önce kurmuştum baya başarılı

Açıklamalarında kanal sahibinin kendisi Oyun Dosyanın nerede kurulu olduğunu falan her şeyi belirtmiş İyi Oyunlar İyi Günler dilerim.

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,289
92
1,783
yok ben bilgisayarcıya götürdüm ordan indirdim yani nerden indigi belli değil
büyük ihtimalle crack kurmuştur bu menyoların güncel versiyonları orjinal olmayanlarla çakışıyor sıkıntı çıkarabilir o yüzden bence hiç dosyalarla oynama üstüne birşey ekleme elindeki çalışan oyundan da olma

tavsiyem lisanslı ürününü alman yönündedir iyi forumlar.

help_23

Üye
20 Haz 2023
199
1
55
5 dk her yerde
Oyununuz Orjinal olsa da Korsan olsa da bu videodan yardım alabilirsiniz Steam için bundan 1 yıl önce kurmuştum baya başarılı

Açıklamalarında kanal sahibinin kendisi Oyun Dosyanın nerede kurulu olduğunu falan her şeyi belirtmiş İyi Oyunlar İyi Günler dilerim.
zaten modun yapımcısını tanıyorum ama size bi sorayım dedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.