GTA IV Win8-8.1 Sorunsuz Kurulum [Veteran 7]

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881

GTA IV Sorunsuz Kurulum (Windows 8 / Windows 8.1)

+ Önce antivirüs programınızı devre dışı bırakın +

+ İndirdiğiniz iso dosyasını (2 iso varsa 1. olanı) açın (içini açın çalıştırmayın) +

+ İçinden Setup.exe kurulum uygulamasını bulup yönetici olarak çalıştırın +

+ Kurulum yapılsın , 2. diski isterse Daemon Tools vs ile 2. diski yerleştirip OK diyip devam ettirin
+

+ Kurulum bittikten sonra 1.0.7.0 Patch indirin (razor1911 tavsiyemdir) +

+ Daha sonra 1.0.7.0 Patch'a uygun bir crack bulun (yine razor1911 tavsiyemdir) +

+ Crack'i atarken crack dosyasında GTAIV.exe var eğer oyunun klasöründe GTAIV.exe varsa bunu atmayın +

+ Daha sonra GTAIV.exe sağ tıklayın uyumluluk ayarını Windows 7 yapın +

+ LaunchGtaIV.exe simgesini yönetici olarak çalıştırarak oyuna girin +

Not :
Antivirüs LaunchGtaIV.exe dosyasını silecektir , bunu silmemesi için gereken ayarlarıda yapınız.

+ Bizzat kendim deneyerek buldum bu yöntemi , kendi çözümümdür +

İndirme Linkleri

GTA IV FULL Torrent (Razor1911)

GTA IV 1.0.7.0 Patch

GTA IV 1.0.7.0 Crack (Razor1911)

İYİ FORUMLAR ! :)

Son düzenleme:

Lycoz

Yeni üye
27 Haz 2015
33
0
İstanbul
Usta ben güzelce gta5 torrentten indirdim şuan kurulmamış şekilde kurduktan sonra yüklediğim crackler bilgisayara ciddi zararlar verdi kaldırdıktan sonra kontrol amaçlı gezinirken görev yöneticisinde sildiğim crack adıyla(cetabescrack) çalışıyor olduğunu gördüm ve bilgisayarı yavaşlatmak amacıyla yazılmış bir virüs olduğunu düşünüyorum bilgi çalmada olabilir lakin formattan sonra bilgisayar rahatladı şuan düşünüyorum anti virüs çevrimdışı yapınca görmicek ve yine virüs olma şansı var anti virüs açık olsa crack olduğu için yine silecek sen kurduğun için diyorum bilgisayarında bir terslik var mı ? Görev yönetici deyi çalışanlara bakıp oyun kapalı iken çalışan oyun ismi ile bir uygulama var mı ? Son olarak Windows defender çalışıyor mu benim Windows defenderi mi bozmuştu çünkü verdiğin bilgi için teşekkür ederim iyi akşamlar

4TECH4

Yeni üye
13 Tem 2015
47
0
Antalya
Usta şöyle birşey var ben torrent ile uğraşmak istemiyorum şöyle yapma şansınıZ var mi 2 iso dosyasını bi rar içine sıkıştırıp dosya tc ye atma şansınız yok mu bazı arkadaşlar torrent le ugrasmas belki daha kolay kurulum yapariz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.