Gta San Andreas Araba Yükleme

zorbeyeco

Yeni üye
17 Ağu 2009
2
0
kardeşim burayı dıkkatlıce okuyunuzz dediinn yerın ve en onemlı yerın resımı yoqq yaww bı yardım et program calısıo ama bı turlu oyuna arac yuklemeyı yapamıoruM :((

CeNa28

Yeni üye
30 Nis 2012
1
0
BURAYI DİKKATLE OKUYUNUZ:
manual mod installerı actıktan sonra aşağıdaki resimde gosterdiğimi bir dff dosyasına birde txd dosyasına yapacaksınız
demişsin kardeş ama işte orayı nasıl yapıcaz bi foto koysan lütfen

06 osman 06

Yeni üye
23 Eyl 2013
1
0
:trl:diablo

merhaba arkadaslar öncelikle bu konuyu açmamın sebebi herkes san andreasa araba yüklemeye calısıyor ve çoğu kişi alıntı yapıyor tüm linklerde kırık oluyor bende başka bir yoldan araba yüklemeyi anlatacağım:

öncelikle bu siteden programı indiriyoruz:
GTAinside.com - Grand Theft Auto Mods, Addons, Cars, Maps, Skins and more
2 tane indirme seçeneğiniz var ''HERE'' veya '''HIER'' 2sinden birine basıp programı indiriniz.
program indiğinde içindeki dosyaları
GTAINTERFACE.dll ve ve GGMMyi aşağıdaki resimdeki gibi program files/rockstar games/san andreas klasrüne çıkartınız

adsz3hl1.png

geldik arabalara program dursun ve aşağıdaki linkden seçtiğiniz bir arabayı az önceki gibi DOWNLOAD dan sonra 2 indirme seçeneğinden birinden indirin
http://www.gtainside.com/download.php?do=cat&id=116
adsz1rn3.png

adsz2ta0.png

arabaları winrar dosyası içinde indiriceksiniz içinde genelinde 3 dosya olur
xxx.dff , xxx.txd ve readme dosyası bizi ilgilendirecek olan xx.dff ve xx.txd
dosyaları olacaktır onlarıda masaüstüne çıkarınız
dfftxdyu2.png

ve san andreas dosyasına attığımız GGMM dosyasını açıyoruz
ggmmkt8.png

BURAYI DİKKATLE OKUYUNUZ:
manual mod installerı actıktan sonra aşağıdaki resimde gosterdiğimi bir dff dosyasına birde txd dosyasına yapacaksınız
dfftxd2pw2.png

bundan sonrası kolay installe basıcaksınız az bekleyin >done
diyecek sonra araba listesinin altına yüklediginiz arabanın adını yazın arabanın yüklendiğini goreceksiniz

yklenmiszw0.png

işte gördüğünüz gibi bravura.dff ve bravura.txd olan dosyalar nedeniyle arabamız bravuraya yüklendi arabalar xxx.dff ve xxx.txd deki xxxlerde yazan arabanın üstüne yüklenecek

bi hatırlatmada şu 6.00 üzerinde not alan arabalar sorun cıkartabilir ben henüz bunu yaşamadım ama bu bilgiyi size söylentilere dayanarak söylüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.