GTA San Andreas GTA 5 Edition Apk + DATA Android v1.08

krouspes

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
993
1
Haci telefon galaxy s2 san andreasi hic kasmadan oynuom bunu kurarsam telefoncokmez demi

KROZ3

Katılımcı Üye
24 Eyl 2013
304
0
a29OPB.jpg

Oyun sorunsuz çalışmaktadır. Teşekkürler abi :)

Harbideli

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
366
0
Nyx kardeşim bakarmısın bende oyun açılmıyor girişte offline a bastığımda oyun açılmıyor donuyor 3 tane part indi dediğin gibi apk yı kurdum1 tanesini android/data ya çıkarttım herhalde bütün partlarda beraberinde çıktı ama hala açılmıyor ???

SMOKE420

Üye
28 Ocak 2016
62
0
ben herşeyi yaptım dataya attım dosyayı apk kurdum fakat oyuna girince siyah ekran var neden kaynaklıdır veya nasıl çözülür?

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
kardeşim ellerine sağlık ama linklerde bir sorun var galiba 24 saat kaldı diyor halbuki ben tüm dosyaları 1mb hızla indiriyorum ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.