Oyun Gta5 Social Club

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
Öncelikle hepinize iyi günler.
Simdi beyler param olmadığı için zona ' dan gta5 indirdim.
Crack buldum internetten , onuda yaptım , ama oyunu açınca halen social cluba atıyor
Oyunun güncellemesini yapmadım . Ve uyumlu crack olduğuna da emin değilim. Eski crac yapmış da olabilirim
Ama bu işlerden anlamıyorum .
Yardımcı olacak bir babayigit var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mischollen

Üye
16 Eyl 2018
244
0
Antalya
Selam dostum, torrent üzerinden indirirsen eğer, yani tekrardan indirme şansın varsa. Torrent üzerinden indir, kurulumda socialclubu kurması gerekiyor, save dosyaları cartcurt için. Kurulmamış olabilir tahminen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.