Guitar Pro 6 (Full) | Müzisyen kardeşlerim kaçırmasın!

closx

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
413
9
Arkadaşlar, müzikte tab ve nota olayına ayrı bir boyut getiren "Guitar Pro" yazılımının 6. sürümüyle karşınızdayım. Baterist de olsanız lead gitar da ritim gitar da bass gitar da klavye de, piyasadaki şarkıların %90'ının notalarını kolayca bulabilir, bu programla açıp ister nota ister tab olarak takip ederken, arkaplandan da bir yandan programın orjinal ritimle notaları çalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle sololara çalışmakta çok yardımcı olan bir özelliği var ki, ritimleri kafanıza göre hızlandırıp yavaşlatabiliyorsunuz. Diğer enstrümanların sesini kısıp sadece sizin çalışacağınızı açabiliyorsunuz. Klavyeyle çalınacak bir parçayı gitara entegre edebiliyorsunuz.

Şarkıların programa uygun "tab" dosyalarını bulmak için google'a "<şarkı ismi> guitar pro tab" yazmanız ve ortalama 150kb boyutundaki küçük dosyayı indirmeniz yeterli olacaktır.

DPLWZy.jpg

Ayrıca programın yanında yerli ve yabancı 34 parçadan oluşan tab arşivimi de veriyorum.

İndirme Linki (Mega.nz):
MEGA

Rar Pass (bi teşekkürünüzü alırım):

Kod:
tht.closx

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Bende bunu kullaniyorum orjinal bi uygulama ,calmak istediginiz sarkilarin tab yada akorlarini gp5 uzantisi ile arayip indiriyosunuz ve program ile aciyosunuz ,teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.