Gül - Muhsin Yazıcıoğlu

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
GÜL-Muhsin YAZICIOĞLU Anısına/YORUM:Aysun ASAR-Muhsin YAZICIOĞLUKaynakwh:

GÜL...

Gül, gül ki gül yüzünde binlerce güller açsın

Gül bahçesi gül yüzünden sevgi topla demet demet

Sevgide güller açsın, güller sevgi dağıtsın

Sevgiyle bakıyor gül gibi görüyorsan sen bahtiyarsın...

Türk halkı O'nu çok ama çok sevdi... Rabbim yüreği yanık annesi,eşi,çocukları ve tüm sevenlerine sabır,****net versin...cennetinde güller açması dileklerimizle... Muhsin YAZICIOĞLU anısına sonsuz saygılarımızla...

30 Ağu 2009
232
0
istanbul
paylaşım için çok teşekkürler.. mekanı cennet olur inş. ben de unutulmayan şiirinden en sevdiğim kısmını paylaşmak istedim.

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum...

Muhsin YAZICIOĞLU​

onur38

Üye
8 Tem 2010
76
0
kayseri
unutmayacağız koca reis o hep dik durdu düz yürüdü doğru gitti hak yolundan hiç bir zaman ayrılmadı 21.yüzyılda bir alperen oldu bu millet seni unuturmu koca reis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.