güncel bir film önerebilirmisiniz arkadaşlar

garip0

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
318
1
Afrika
film güncel ve izlenmeye deger bir film olsun, animasyon filmi olmasın

Son düzenleme:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Ben Kimim
Bilgisayar Korsanı (Hackerlikle Pek Alakası Yoktur Şiddetle Tavsiye Ederim.)
Delibal (Harika Bir Boş Zamanda İzlenecek Film. 1 Hafta Etkisinde Kalabilirsiniz)
Köstebek (E F S A N E :D)
GodFather (Dizi Tadında Film. Mafya Filmi.)

Sucidie Squad 2017 Sağlam Film Açıkçası.

Son düzenleme:

dolugre

Üye
7 Ağu 2012
149
0
Server
Savaş Oyunları --> Eski bir yapımdır ama güzeldir. (1983) - Benim bilgisayar sektörüne girmemde azcık parmağı var doğrusu)
Aklı havada --> İzlenebilir güzel bir film. (2009)
Eğer Yaşarsam --> Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim - Tabi drama seviyorsan (2014)
Yeni Hayat --> İzlenebilir güzel bir drama (2000)
Inferno --> Dan Brown'un kitabından uyarlama güzel bir film (2016)

garip0

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
318
1
Afrika
Ben Kimim
Bilgisayar Korsanı (Hackerlikle Pek Alakası Yoktur Şiddetle Tavsiye Ederim.)
Delibal (Harika Bir Boş Zamanda İzlenecek Film. 1 Hafta Etkisinde Kalabilirsiniz)
Köstebek (E F S A N E :D)
GodFather (Dizi Tadında Film. Mafya Filmi.)

Sucidie Squad 2017 Sağlam Film Açıkçası.

Savaş Oyunları --> Eski bir yapımdır ama güzeldir. (1983) - Benim bilgisayar sektörüne girmemde azcık parmağı var doğrusu)
Aklı havada --> İzlenebilir güzel bir film. (2009)
Eğer Yaşarsam --> Kesinlikle izlemeni tavsiye ederim - Tabi drama seviyorsan (2014)
Yeni Hayat --> İzlenebilir güzel bir drama (2000)
Inferno --> Dan Brown'un kitabından uyarlama güzel bir film (2016)
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, iyi formlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.