Güncel Çalışan VPN arıyorum

sorumvar

Yeni üye
28 Eyl 2019
6
0
2-3 güne kadar better net i premium olarak kullanıyordum. ama artık izin vermiyor. güncel olarak cracklenmiş hızlı bildiğiniz bir vpn varmı? opera nın vpn sini de kullandım ama hızı çok yavaşlatıyor.
Not: yeni konu açmamın sebebi eski linklerin ölmüş veya cracklerin çalışmıyor olması

Yardımlar için şimdiden teşekkürler :eek:isbende:eek:isbende

Son düzenleme:

sorumvar

Yeni üye
28 Eyl 2019
6
0
NORD VPN İLE ERİŞEMEYECEĞİN ŞEY YOKTUR.

Premium üyeliği araştırırsan bulursun.

nord vpn yi kendi sitesinden kurdum. premium üyelik de yaptım ama herhangi bir ağa bağlanmıyor.

Not: açılırken de sıkıntı yaşıyorum. Internetten baktım. Internet bağlantisini kesin falan diyorlar ama bende pek işe yaramadı.

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :mahcup::mahcup:

Son düzenleme:

Licky

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
284
5
Çok Yavaş Kullanılmaz Halde Sunucu Da Çalıştırdım 500 De Bile Çalışmıyor Düzgünce

Dostum Hepsi Yavaşlayatabilir İşini Göremezsin Hız Ve İnstagram Da Hesaba Girmek İçin İse VpnHUB Premium İndir En Hızlı Vpnlerden Biri Log Tutmadığını Söylüyor Ama Ne Kadar Doğrudur Tartışmaya Açık

Moderatör tarafında düzenlendi:

sorumvar

Yeni üye
28 Eyl 2019
6
0
ĸaraтay creaтιve;8884368' Alıntı:
En hızlı ülke seçimi yaptın değil mi ?

evet artık olduğu kadar :) teşekkürler

Dostum Hepsi Yavaşlayatabilir İşini Göremezsin Hız Ve İnstagram Da Hesaba Girmek İçin İse VpnHUB Premium İndir En Hızlı Vpnlerden Biri Log Tutmadığını Söylüyor Ama Ne Kadar Doğrudur Tartışmaya Açık

tamamdır artık yavaş kullanacaz :) bu vpn nin yavaşlatması kotayla orantılı demi? yani mesela ben 12mbps alıyorum. vpn 4 mbps ye düşürüyor. kotamı artırsam 50 mbps internet alıyor olsam ozaman 4 e deği de ortalama 42 mbps ye düşer demi

cevap için teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
2-3 güne kadar better net i premium olarak kullanıyordum. ama artık izin vermiyor. güncel olarak cracklenmiş hızlı bildiğiniz bir vpn varmı? opera nın vpn sini de kullandım ama hızı çok yavaşlatıyor.
Not: yeni konu açmamın sebebi eski linklerin ölmüş veya cracklerin çalışmıyor olması

Yardımlar için şimdiden teşekkürler :eek:isbende:eek:isbende

Merhabalar
Nord Vpn aulkemizde yasakli
Betternet ise trojan barindiriyor
Proton avpn Ve private Vpn oneririm
Veya private Internet Acces

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.