Güncel Kaliteli Güvenilir Link Kısaltma Servisi

TopalDAYI

Üye
10 Ara 2017
100
0
z0mEQR.jpg

Arkadaşlar son zamanlarda link.tl gibi sitelerin çoğunda doğru sayım yapılmadığını farkettim. İnternette gezinirken pnd.tl nin reklamlarını gördüm uzun zamandır kullanıyorum ve doğru sayım yapıyor​
*1K Tekil Gösterimde 10TL
*%10 Referans'dan Kazanma
*Oran Artışı Anketleri
*Kolay Kulanım Paneli
Kısacası güvenle kullanabileceğiniz bir link kıslatma servisi
Refli Kayıt Ol : KAYIT OL
Refsiz Kayıt Ol : KAYIT OL
İnternete Bulduğum Ödeme Kanıtı [ Bana Ait Değildir ]
azoB3d.png

Son düzenleme:

TopalDAYI

Üye
10 Ara 2017
100
0
Hocam 51TL Yi nasıl kastınız taktikleri bizede verirmisiniz
Ödeme kanıtı benim degil. Konuda belirtmiş bulunmaktayım eğer taktik istiyorsan sadece bellirli yerlerde olan içerigi vereceksin. Herkesin ulaşamadığı

reis linke ne koydunda 50k tıklandı :S
Bellirtiğim gibi benim değil ödeme kanıtı + olarak pnd.tl kampanya yapmıştı yılbaşında parayı kazananlar o sırada kazandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.