Güncel Program Arşivi

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
burda hiç kimseden yardım istiyemesin yardım istiyceksen tht yardım merkezine konu ac
birbirnizşle iddalaşmayın emır vaki konuşma sende güzel dil yılna bile deliğinden çıkarır unutma bu atasözünü

aYDoSLu34

Uzman üye
18 Eyl 2009
1,283
1
Cyber Shot
ip sorgulam türkçesini arıyom

İstek programlarınızı yazabilrisiniz full olarak link verebilirim.!
bana gerçek bitane hepsi salam indirmekten bıktım ip sorgula ev adresini biuma programı lazım

11t95hc.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.