Güncel shell??

ErlikMara

Katılımcı Üye
19 May 2016
281
0
Dünya
Merhaba THT sakinleri. shell üzerinde forumda ve diğer sitelerde araştırma yapıyordum ve şu an için en iyi shell R57dir.C99 eski sürümdür gibi yazılar gördüm. Ve aklıma takıldı. biraz araştırdım ama cevabını bulamadım. burada sormak istedim. Güncel shellere bakabileceğimiz bir yer falan var mı ? veya soruyu şöyle düzelteyim. güncel (shell) durumunu tam olarak nereden inceliyoruz ? veya inceleyebileceğmiiz bir yer var mıdır ? cevaplarsanız sevinirim. iyi geceler hepinize :)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Merhaba THT sakinleri. shell üzerinde forumda ve diğer sitelerde araştırma yapıyordum ve şu an için en iyi shell R57dir.C99 eski sürümdür gibi yazılar gördüm. Ve aklıma takıldı. biraz araştırdım ama cevabını bulamadım. burada sormak istedim. Güncel shellere bakabileceğimiz bir yer falan var mı ? veya soruyu şöyle düzelteyim. güncel (shell) durumunu tam olarak nereden inceliyoruz ? veya inceleyebileceğmiiz bir yer var mıdır ? cevaplarsanız sevinirim. iyi geceler hepinize :)

Sürekli Shell Çıkmıyor Diye Biliyorum Yani O Kadar Hızlı Değil En Azından, Kiminin Arayüzü Kullanışlı Olur Kiminin Bypass Gücü,Bazen Sunucuya Geçerken Kullandığın Shell İşe Yaramaz Diğerini Denersin,İndirme Olarak Şu Siteyi Örnek Verebilirim ;

R57 Shell, C99 Shell, Asp, Php, Aspx Web Root

Exploitleri Güncel Olarak Takip Edebileceğin Şura Var;

https://www.exploit-db.com/

ErlikMara

Katılımcı Üye
19 May 2016
281
0
Dünya
Sürekli Shell Çıkmıyor Diye Biliyorum Yani O Kadar Hızlı Değil En Azından, Kiminin Arayüzü Kullanışlı Olur Kiminin Bypass Gücü,Bazen Sunucuya Geçerken Kullandığın Shell İşe Yaramaz Diğerini Denersin,İndirme Olarak Şu Siteyi Örnek Verebilirim ;

R57 Shell, C99 Shell, Asp, Php, Aspx Web Root

Exploitleri Güncel Olarak Takip Edebileceğin Şura Var;

https://www.exploit-db.com/

Teşekkür ederim :)

Bence o.sana gore degisir hangini.daha rahat kullanirsan onu kullan

Teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.