Zararlı Yazılım Güncel Sızma Yöntemleri Nelerdir?

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Dostlar forum öldümü bu ne kimse bişey paylaşmıyor artık. Güncel sızma yolları lazım kimse güncel bişey paylaşmıyor önceki paylaşımlar 3-4 sene önce hepsi fixlenmiş nerdesiniz ey dostlar! bana ios android sızma lazım phishingle yediririm bi şekilde instagram wp sızmam gerekiyor.
ağ güvenliği - sızma - programlama dili - güncel paylaşımlar hiç birşey yok forumda corona burayıdamı vurdu canlar ya :uzgun1

Moderatör tarafında düzenlendi:

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
426
KATO DAĞI
Cevap: Nerdesiniz THT'nin Pirleri

merhabalar anka red editör ekibi olarak web ve server güvenligi kısmına güncel konular atıyoruz eğer istek konunuz varsa banada özelden iletebilirsiniz değerli üyelerimiz için istek konular bizler için önemlidir bu konuları açmak isteriz :)

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
Cevap: Güncel Rat Nasıl Bulurum ?

aga adamın derdi phishing yapmak değil, rat programı istiyor sen phishing linkleri atmışsın :)

Dostlar forum öldümü bu ne kimse bişey paylaşmıyor artık. Güncel rat bulaştırma sızma lazım kimse güncel bişey paylaşmıyor önceki paylaşımlar 3-4 sene önce hepsi fixlenmiş nerdesiniz ey dostlar! bana ios android sızma lazım phishingle yediririm bi şekilde instagram wp sızmam gerekiyor.
ağ güvenliği - sızma - programlama dili - güncel paylaşımlar hiç birşey yok forumda corona burayıdamı vurdu canlar ya :uzgun1
android rat için met@sploit kullanabilirsin. link atmicam çünkü internet met@sploit videolarıyla ve konu anlatımlarıyla dolu iyi forumlar :)

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Cevap: Güncel Rat Nasıl Bulurum ?

@Jaime Lannister hocam konunun başlığını ve yazdığım yorum içerini "üslup değiltirildi" değiştirmişiniz.
"Güncel Rat Nasıl Bulurum ?" ben güncel rat aramıyorum ki zaten tonla var heryerde bana sızmak için rat için crypter gibi bu tarzda bişeyler lazım güncel bişeyler. Forumun Kurallarını ve Misyonu baştan sona tekrar okudum açtığım konuda bi hata olduğunu gene göremedim bilmeden kusur işlediysem affola.."THT'nin Pirleri" pir bizde yaşlı deneyimli bilge kişi demektir. Saygılar

Son düzenleme:

TSRooT

Üye
10 Ağu 2019
123
26
Birçok Trojan yöntemi mevcut. Bundan öte mSpy yazılımı mevcut. mSpy yazılımı en etkili çözümdür. Sadece bir miktar ücret ödüyosun. Ben kullanıyorum. Bence o yazılım için değer. Arama motoru üzerinden mSpy yazarak araştırabilirsin. Çok iyi bir yazılım.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Telefondan sızma yöntemi olarak M€taspLoi₺ var fakat onunla instagram veya whatsapp a erişebilir misin bilmiyorum.Sadece sms logları vs alabiliyorduk diye hatırlıyorum

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Cevap: Nerdesiniz THT'nin Pirleri

Hocam konu güncel değil hidden eye blackeye 2 toolda çalışmıyor bu tarz sorulan soran olursa zphisher önerebilirsiniz.. bu arada bana daha iyi bişey lazım. Oluşurduğum rat ve benzeri dosyaları encode edip gölgelemek için fud veya crypter yapmak gibi.

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Birçok Trojan yöntemi mevcut. Bundan öte mSpy yazılımı mevcut. mSpy yazılımı en etkili çözümdür. Sadece bir miktar ücret ödüyosun. Ben kullanıyorum. Bence o yazılım için değer. Arama motoru üzerinden mSpy yazarak araştırabilirsin. Çok iyi bir yazılım.

Dostum şaka yapıyorsan komik değil eğer şaka yapmıyorsan ben sızma yöntemi istiyorum ebeveyn kontrolü için tasarlan telefonu eline alıp kurmalı program değil. Kurbanın telefonunu elime alabiliyorsam niye bu programa ihtiyacım olsun ve niye buraya konu açayım :D

iyi forumlar..

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
@hakna @girnof Windows için hazırladım fakat ios ve android için hala çözemediğim problemler var ğer çözümü biliyorsanı sizde beni aydınlatın konuyu şuraya açtım:

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Ne durumdasın dostum?
@Sussano @girnof @hakna Şu anki gelişen teknolojiyle Oluşturulan zararlı yazılımlar Security'ye kendini belli etmese bile (FUD'lu Payload) telefona indirdikten sonra yetki izni istiyor. Ancak bu şekilde sızabiliyorum.

Bunda da ancak sosyal mühendislik ile Mobilegends hilesi pubg hilesi fln online oyun hileleri ile apk içine apk gömerek oluyor. Diğer şekilde kurbanlar bu yöntemi yemiyor.

Bu şekilde paylaşmamı istiyorsanız ayrı bi konu açıp detaylı şekilde paylaşayım. Fakat benim istediğim tek bir resim atarak yetki ve benzeri bir izin istemeden tüm Telefona sızıp erişim sağlamak ne yazık ki şu anki güncel yöntem yetki izninden kaynaklı çoğu kurbanda işe yaramıyor çok fazla sosyal mühendislik gerektirmesi bir yana zaten cihaz yetki verirken bu bir zararlı yazılım olabilir diye uyarı geçiyor kurban bunu ne için indirsin.

Eğer bu şekilde paylaşmamı isterseniz paylaşayım bu çözüm için güncel bilginiz varsa sizde benimle paylaşın

Güncel sorularımı ve gelen yanıtları burdan takip edebilirsiniz:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.