güncellemelerden sonra laptop acılmıyor

StaticMasion

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
269
0
Asus marka leptobumu güncelledim yeniden başlata tıkladım güncelleştirmeyi kurarken uzun sürüyor die beklemeden gittim.
geldigimde kapalı idi power tuşuna basıyorum fakat acılmıyor..

Son düzenleme:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhabalar,

Denildiğini gibi şarja takıp tekrar açın. Eğer böyle kapandığı için sorun oluşmuşsa format atmak sorunu çözebilir. Birde bir forumda böyle bir mesaj buldum:

Beyler aynı hatayı alan varsa bilgisayarınız başlar başlamaz F9 basın ve pcyi yeniden başlatın. Sorun çözülecektir.

F9 yerine diğer f tuşları da olabilir. Format atmaktan hızlı ve sorun çıkarmayacak deneme olur.

msfconsole

Üye
20 Ağu 2016
59
0
genelde bu tip durumlar kısa devreye düşmüş donanımlar yada mosfetlerden olabiliyor. az da olsa batarya çıkarık vaziyette sarj adaptörü takılı içinden çıt çıt ses gelir çok iyi dinlemeniz lazım ama.

'Ranger

Anka Red Team Direktörü
13 Eki 2020
330
495
Onemli bir sistem guncellemesi esnasında bilgisayarı kapattiysan bundan da olabilir

Bununla birlikte ekran kartının yanması veya kısa devresinden kaynaklanıyor böyle durumlar oda ogncelleme esnasında denk gelmiste olabilir

Anladığım kadarıyla hiç ekran gelmiyor eğer böyle ise 2. Seçenek ekran kartından kaynaklanıyor olabilir. Servis Geçmiş olsun. ..

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Bilgisayarcının Yolunu Gözle Bence söyelenenlerin hiçbbiri işe yaramadıysa internetten araştır bilgisayarın içini açıp bir kombinasyonla yeniden başlatabilirsin yani açılır ama açamam tehlikeli diyorsan ki öyle zaten hepten gidebilir bilgisayarcı bunu yapabilir.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ
Power ın bozulmuş olma ihtimali nedir? . Güncellenme esnasında bilgisayarın kapandığı, veya aksi herhangi bir durum olduysa düşük bir ihtimal Power ınız bozulmuş olabilir ve değiştirmeniz gerekebilir. Bir servise götürmenizi öneririm iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.