Günde 70 dolar kazanma [KANITLI]

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
kardeşim tamamıyla analtsaydın keşke .

BEYLER BİRİ SİZİN REFİNİZDEN KAYIT OLDUGUNDA HEDİYE GELİR 1-2 KUTU ONLARI AÇARSINIZ BAZEN PUAN ÇIKAR BAZEN BAŞKA BİŞİ . PUANDA 50,100,150 OLARAK DEĞİŞİYOR BEN 85 REF YAPMISTIM HİÇ ÖYLE 10BİN PUAN FALAN GELMİYOR YALAN SÖZCÜKLER KULLANMAYALIM.

Sonuç : (en son site ödeme yapmıyordu vpn kullanarak ref kastım ban yedım)

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Hiç inandırıcı gelmedi işin gerçeği o zaman bizimkiler mal gibi 1000-2000 tl için deli gibi çalışıyorlar burdan kazansınlar günde 250 tl

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Edit : Site 5 aydır ödeme yapmıyor..

Bknz: Yroo ödeme yapmıyor.

Edit2: Konu sahibi, son ödemeyi ne zaman aldınız?

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
Yalnız sitede ürünlere tıklayınca tamamen farklı sitelere gidiyor.Dikkat edin paypalınızdaki paralar uçmasın.Ayrıca kendi gmail hesaplarımızdan girersek sistem aynı İP adresini görüp banlaması lazım.Site şüpheli duruyor.

Pehor

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
881
0
Bu tür yalanlarla uğraşmayın arkadaşlar gözünüze elinize yazık bu sadece dolandırıcılıktan başka bir şey değil yok günde 70 kazanacakmış bi git yürü kardeşim ....Yalan yanlış saçma sapan işlerle uğraşmayın ...

Arkadaslar aynen böyle bu işlere yok reklam tiklanma yok link kisaltma 3 senemi verdim gördümki elde var sıfır halbuki onun yerine bir programlama dili yada bir grafik tasarımı öğrenseniz alacaınız para kat kat artar cidden bu tur isler hikaye deneyin görün benim diyiceğim bu kadar

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
Arkadaslar aynen böyle bu işlere yok reklam tiklanma yok link kisaltma 3 senemi verdim gördümki elde var sıfır halbuki onun yerine bir programlama dili yada bir grafik tasarımı öğrenseniz alacaınız para kat kat artar cidden bu tur isler hikaye deneyin görün benim diyiceğim bu kadar
Reklam yayınlama,link kısaltma sana kalmış şeyler.Kafanı çalıştırırsan zengin olabilirsin.

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Bu tür yalanlarla uğraşmayın arkadaşlar gözünüze elinize yazık bu sadece dolandırıcılıktan başka bir şey değil yok günde 70 kazanacakmış bi git yürü kardeşim ....Yalan yanlış saçma sapan işlerle uğraşmayın ...

İnternetten araştırıp bakabilirsiniz hocam kesinlikle doğru :) Bir deneyin denemekten birşey olmaz sonuçta kredi kartını felan vermiyorsunuz ki :)

MhytARROW

Üye
18 Nis 2015
57
0
Ankara
kardeşim ben bu olayı bundan öncede biliyordum ancak anlamadığım bi olay var şimdi referans linki ile üye olurken gmaile-hotmaile onay kodu istemiyor tabi bizde sallayıp üye oluyoruz..

bu sayede puanlarımız artarmı eğer artarsa bende neden artmıyor ?

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
kardeşim ben bu olayı bundan öncede biliyordum ancak anlamadığım bi olay var şimdi referans linki ile üye olurken gmaile-hotmaile onay kodu istemiyor tabi bizde sallayıp üye oluyoruz..

bu sayede puanlarımız artarmı eğer artarsa bende neden artmıyor ?

Zaten senin google hesabına bağlanıyor.Bir nevi kayıt olmuş gibi oluyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.