günlerdir uğraşıp çözemediğim klavye sorunu

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
arkadaşlar benim grundig marka laptopum var, bilgisayarı arkadaşıma emanet etmiştim çocuk sadece film izlemiş ancak ne yaptıysa ya da ben mi bi hata yaptım bilmiyorum ama ilk aldığımda her şey normaldi, ertesi gün bilgisayarı açtığımda klavyem bozulmuştu, bastığım her tuş kendinden başka fonksiyonlar gösteriyor. örneğin "e" harfine bastığımda "e3" yazıyor. internette araştırdım, girmediğim forum kalmadı. klavye ayarlarında denemediğim ayar kalmadı. team viewer ile başka bilgisayardan bağlanıp orada yeni metin belgesine yazdım başka bilgisayara da aynı şekilde yazdı, bu sefer o bilgisayardan kendi bilgisayarıma bağlanıp o bilgisayarın klavyesinden yazdım yazılar normaldi, anlayacağınız klavyemde bi sorun var, bir şey de dökülmemiş çünkü fazlasıyla inceledim, format attım halen aynı durumda. bu soruna çözüm bulana teşekkürü esirgemem çünkü teknik servise gitmeden haledilecek bir sorun değil gibi.

yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Tuşların arasına toz kaçmıştır belki.

kardeş dediğini ben de düşündüm de birbiriyle alakası olmayan fonksiyonları işlemesi garibime gitti, hani bi tuşa basınca hemen yanındaki tuşun da fonksiyonunu görse arada bir temas olabilir diye düşünecem ama şuan içini açıp açmama konusunda çok tereddütteyim çünkü önceden yaptığım iş, çok dikkat gerektiren bişey

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
arkadaşlar her zamanki gibi kendi sorunumu kendim çözdüm, nankörün biri klavyeye bişey dökmüş ve söylememiş o yüzden klavyenin altındaki o poşete benzer adı herneyse orası zarar görmüş iletim yapıyormuş fonksiyonlar birbirine karıştığı için klavye hatalı yazmaya başlamış, ıslak mendille tertemiz silince e tüşü gibi bir kaç tuş düzeldi ancak şimdilik backspace çalışmıyor gibi, klavyeyi tam taktıktan sonra sonucu göreceğiz artık. amma da dertmiş tuşları düzgün bi şekilde yerleştirmek.

yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler, KONU KİLİT.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.