Günlük 100TL Kazanmak İstiyen İçeriye Zıplasın

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
6k3lDW.png

Merhaba Arkadaşlar Size VideoTünelinden Bahsetmek İstiyorum Video Paylaşarak Para Kazanıyorsunuz 750 İzlenmede 1TL Kazanıyorsunuz Ben Şu An 29TL Kazandım Size Vereceğim Taktiklerle Sizde Çok Kazanacaksınız

AqB0Xp.png

Kayıt Sistemi Çok Basit Önce Kayıt Oluyorsunuz Sonradan İletişim Adreslerinizi Veriyorsunuz

zVd2qY.png

Ödemeniz 50TL Olduğunda Yapılır HER BANKA Vardır

lyn08J.png

PayPal Kullanıyorsanız 1Kere Paypalı Seçin Güncelle Diyin Sonra Paypal Bilgilerinizi Yapın

vLMQG4.png

Taktik Şu 25Gruba felan üye olun Tabi Ben 400 Gruba Üyeyim O Ayrı mevcutları 90bin civarı olsun Her Konunun Altında paylaşın Linkinizi Yanlız ÖNCE Videoyu Yükleyin SONRA İse VideoTüneli Size Özel Bİ Kod Vercek Onu Facebook Gruptarında Web Sitenizde felan paylaşın 750 İzlenme Hiçbişe arkadaşlar

pormLn.png

lyn0aE.jpg

Buraya Tıklıyarak Kayıt Olalım

Son düzenleme:

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Eğer böyle bişi olasydı herkes işi gücü bırakır böyle işlerle meşgul olurdu

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Hani konu kilitlenmesi öyle bir yetkin yok nesi kilit şimdi bunun modaratör olmaya fazla heveslenme emin ol o kadar kolay değil

Teşekkürler yararlı paylaşım

Moderatörlerin işi başından aşkın öyle bir isteğim de yok , üye olarak 6 senedir bu forumdayım öylede kalacağım.
Ayrıca ben ihbar ettim , gerekçeler doğrulanırsa yakında kilitlenir.

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Arkadaşlar, iyi güzel paylaşım yapıyorsunuz ancak kanıt olmadan ödeme alınan bir belge eklemeden kısaltılmış link ile birde başlık şaşırtıcı olunca açıkcası hiç bir kimsenin güveni olamaz. Bu tip konulara artık hiç kimse inanıp'da güvenmiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.