Günlük 30-50 k hit bloggera reklam önerisi

Hiddet

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
553
0
Adana
Yine merhaba :)
Daha yeni facebook sayfamda 30 dakikalığına bi gönderi paylaştım ve sildim gelen hit bu şekilde
7gXlN5.png

Daha sitede ne reklam ne başka bir şey var ve neredeyse hiç bir şey bilmiyorum denilebilir.
Ne yapmam lazım hangi reklam şirketlerini eklemem lazım dailmytiondan siteme video yükleyip nasıl para kazanabilirim?
Şimdiden teşekkürler yardımcı olun da artık ben de bu konuları açmaktan vazgeçeyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

EmreCanYeil8

Kıdemli Üye
23 Nis 2015
2,507
3
Mars
o Değilde Naptında Bu Kadar kişi geldi bloğun konuus ney?
Adsense ile anlaşabiirsin ama 6 ay açık olması lazım.
6 aya kadar gelişirsin daha çok para kazanırsın.öerim bu.

Hiddet

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
553
0
Adana
o Değilde Naptında Bu Kadar kişi geldi bloğun konuus ney?
Adsense ile anlaşabiirsin ama 6 ay açık olması lazım.
6 aya kadar gelişirsin daha çok para kazanırsın.öerim bu.

Sitem video sitesi( içinde reklam yok mesajı boş yere silmeyin editörler) 6 aya kadar para çıkarmam lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.