Günlük 35.000 Satoshi [Ödeme Kanıtlı] //Axsus

Axsus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
329
0
Nereye
[COLOR="WhiteEvet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yeni Bir Bitcoin Kazanma Sitesi Paylaşacağım[/COLOR]

[COLOR="white [URL="https://tik.lat/U0Dm4"] [COLOR="Cyan [URL="https://tik.lat/pVw8R"] [COLOR="cyan

Son düzenleme:

Sessiz Tehlike

Katılımcı Üye
14 May 2016
422
0
Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yeni Bir Bitcoin Kazanma Sitesi Paylaşacağım

Bu Siteyi Bir Arkadaş Paylaşmıştı Ama Ödeme Kanıtı Olmadığı İçin Kaldırılmıştı

NOT: SİTE LİNKİ EN AŞŞAĞIDADIR

Şimdi Başlayalım;

İlk Olarak Verdiğim Linkten Siteye Giriyoruz
BrZQ2v.png

Ve Burdan Registration Kısmına Basıp Kayıt Oluyoruz
ZZLBdZ.png

Ve Siteye Giriş Yapıyoruz Ve Karşımıza Böyle Bir Ekran Geldi ( Sizde My Balance Kısmı 0 Olacaktır )
--
Aşşağıdaki Free Kartın Limiti 500 Yani Depo Gibi Düşünün En Fazla 500 e Kadar Çıkabiliyor Sonrasında Kartın Üstündeki TAKE TO MAIN BALANCE Kısmına Basıp CAPTCHA yı doğrulayıp Ordan Çekip My Balance Kısmına Kendiliğinden Ekliyor

Ve Son Olarak Minimum Ödeme 0.00015 Btc buda 0.71 Kuruş Ediyor (TL)

Günlük 35.000 Satoshi Demiştim Dimi ? Bunu Sürekli Çekerek Yani 500 Olduğunda Çekerek Yapabilirsiniz Benim Okul vs. vs. Olduğundan Anca Bu Kadar

Siteden İstediğim Ödeme;

ojAW7k.png

Bana Gelen Ödeme;

Lyp5d0.png

Senin bu aldığın ödeme kaç tl ediyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.