Gunz Online "SaqoPaKaJMeR"

emmre052

Yeni üye
21 Kas 2009
35
0
Arkadaşlar sizinle bağlandığım bir oyunu paylaşmak istiyorum.Oyun size en başta kötü gözükebilir.Ama sonra oynamaya devam edeceğinizde ne kadar zevkli bir oyun olduğunu anlayacaksınız.Özelliklerden bahsetmeye başlayayım.
- Level lidir. Ayrıca silahlarla oynana bir oyundur.Levellara göre silahlar var.
- Clan kurabilirsiniz.
- Bir kaç channel var bunlar mesela { 35 lvl üstü , 21 lvl üstü , Free Channel ve Clan Channel Vardır.}
- Clan Channelde arkadaşlarınızla savaş yapabilirsiniz.
- Ayrıcı oyunda quest (görev) vardır.Slotlarla kendinizi geliştirebilirsiniz.
- Görevlerde bossları arkadaşlarınızla keserek item düşürebilirsiniz.
- Premium itemler vardır.
- Zehirli , Ateşli , Elektrikli ve Buzlu Kılıçlar Vardır.
- Birçok Online Oyunların aksine Gunz Online da Space ile zıplama vardır
- Oyun yabancıdır , ama Türklerde vardır.
- Hızlı oynayarak havada bile uçabilirsiniz.
- Grafikleri o kadar iyi olmasada çok bağlayıcı bir oyundur.
...Oyundan Kareleri Göstereyim...

gunz4.jpg

gunz2t.jpg

Ana sayfa : https://tik.lat/iNmGQ
Oyun Mb : 200 mb larda
Oyunu İndirmek İçin İlk Başta 7 Mb lık Bir Dosya İndiriyorsunuz. Ardından Dosyayı Açıyorsunuz Ve Kendisi Yüklüyor.
Oyundaki İsmim : SaqoPaKaJMeR
Ayrıca : Özel Mesaj Atarak Konuşabiliriz. Oyunu Size Zevkle Anlatırım.
HazırLayan : Emmre052
Beklerim...

berkayak

Yeni üye
25 Kas 2009
29
0
*gєℓιяsєм вαηα σя∂α çαя νєя¢єηмι вєη єsкι∂єη∂є σуηυуσя∂υм ηєяє∂єуsє нєρsι αкℓıм∂α єğєя нєм çαя нєм∂є уαя∂ıм є∂єяsєη sαηα +яєρ :)

CROSSFİRE ÇAR + HİLE ARANIR =)

berkayak

Yeni üye
25 Kas 2009
29
0
ARKADAS SEN ONU www.ijji.com dan indirdiysen sana bişi sorcam ben bugün reactör indirdim ama reactörde sorunmu var hiç oyun göstermiyor hatta her tarafı beyaz oluyor oyun indircektim bir sorunmu var acaba bişimi oldu bana mesaj atarmısın lütfen ya çok acilllllll eğer yardım edersen olursa sana 5 kez + rep :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.