Güven Bizim İşimizde Esastır /WONTAS

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba, Şimdi Size ‘Squ4LL Komutanımın Sözünün Çalışmasını Yaptığım Grafiği Atacağım Biliyorum Kötü Çalışma Olmuş (Hızlı Ve Aceleye Gelmiş Bir Çalışma)​

aubm0E.jpeg

4jw9yq.jpeg

Eleştiriye Açığım

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Aldım arşivime kardeşim sağ olasın. Yazılar resime tam olarak biraz oturmamış sanki küçük kalmış ortalansa daha iyi olacağını düşünüyorum ama başlangıç için iyi tasarım. :RpS_thumbup:

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Eline sağlık, ilk resim de yazı rengi bence uymamış bi tık daha koyu ve kalın olabilirdi. Ama gelişeceğine eminim.

Başarılarının devamını dilerim.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
611
Güzel bir tasarım olmuş ellerine sağlık.

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
24
Ordugâh
Başlangıç için hiç de fena değil lakin geliştirilebilir ve çok güzel bir duruma getirilebilir. Emeğine sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.