Güven Problemi

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Öncelikle biliyorum burası hack forumu farkındayım cahil değilim. Off Topic Bölümüne açıyorum. Çevremde ki arkadaşlara da sordum ama çok boş yapıyolar arada :D Bide buradan sorayım. Abi kız arkadaşım var bazen çok güveniyorum bazen hiç güvenemiyorum kızla alakalı bişey değil ben çok düşünüyorum bazı şeyleri bi olayda bile çok alakasız şeyleri düşünüyorum neden böyle bilmiyorum ama sizce nasıl aşılır bu sorun :D

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
Aynı sorunlar bendede var dostum, çok düşünme olayının aşılabileceğini sanmıyorum, ancak kötü bir şey olduğunda gülmeye başladıysan aşabilirsin çünkü artık bir şeyleri umursamamaya başlamışsındır.

Kız konusuna gelirsek, benimde kız arkadaşım var bi güveniyorum bi güvenmiyorum senin gibi ama kızın bunu sana bırakmak yerine sana sonuna kadar güven sağlaması gerekiyor ve bu güveni verdiği zaman ne çok düşünürsün ne de kafaya takarsın, lakin bu güveni sana verdikten sonra ters bir durum olursa seni ağır şekilde yıkar ve daha toparlanamazsın.

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Aynı sorunlar bendede var dostum, çok düşünme olayının aşılabileceğini sanmıyorum, ancak kötü bir şey olduğunda gülmeye başladıysan aşabilirsin çünkü artık bir şeyleri umursamamaya başlamışsındır.

Kız konusuna gelirsek, benimde kız arkadaşım var bi güveniyorum bi güvenmiyorum senin gibi ama kızın bunu sana bırakmak yerine sana sonuna kadar güven sağlaması gerekiyor ve bu güveni verdiği zaman ne çok düşünürsün ne de kafaya takarsın, lakin bu güveni sana verdikten sonra ters bir durum olursa seni ağır şekilde yıkar ve daha toparlanamazsın.
Hocam IG Hesaplarımız bir birimizde var vs vs ama nedense bazen böyle ya aldatılıyosam hissi geliyo daha önce çok şükür böyle bişey yaşamadım ilişkilerimde ama yaşarsam büyük yıkılırım.

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
Seni çok iyi anlıyorum dostum, ben 2 senelik ilişkimin sonunda aldatıldığımı öğrendim. Bu durum beni açık konuşmak gerekirse bir şeylerden hırs almaya yönlendirdi, örneğin; illegalizm, antisosyal ve vandalist bir kişiliğe bürünmek gibi diyebiliriz, 2 sene de üzerinden geçti yeni yeni toparlıyorum, inşallah yaşamazsın kadim dostum 🙏🏻

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767
güvenme uzak dur en iyisi kafan rahat eder her gün farklılar ne yaptıklarını kendilerini bile bilmiyorlar

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Bu tek taraflı çözülecek bir problem değil. Bu sorunun nasıl geçeceğini cevaplayacak kişilerde biz değiliz. Burada ilk muhattabın kız arkadaşın olmalıydı. Güvenmemenin illaki bir sebebi vardır. Git yanına otur konuş rahatsız olduğun konu her neyse. Eğer gerçekten sana değer veren biri var ise karşında dediklerini zaten ciddiye alır. En kötü ihtimal karşılıklı fedakarlıklar ile çözülebilir. Fakat kafaya taktığın şeyi senden daha çok umursuyorsa dediklerini ciddiye bile almayacak zaten göreceksin. He eğer ki ciddiye almazsa hata edip tek taraflı yürütmeye falan da çalışma ilişkiyi benim gibi, acısı sonradan çok daha kötü çıkıyor.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
4,774
En iyisi al kızı bir ilişki terapistine gidin. (Yaşam koçu vs. değil ama ha Psikiyatrist yada Psikoloğa :D)
Diğer türlü ayrıl veya kız aldatıyordur demek saçma olur bence. Sevdiğin birinden sırf şüphen olduğu için ayrılmanın bir mantığı yok.

llathorex

Yeni üye
13 Şub 2023
22
6
Çözmek için kızı al karşına içinden geçen herşeyi söyle anlat falan sorun çözülebilir aynı sorun bende de vardı sürekli kafamda seneryolar kuruyordum ve bu artmaya başladı kız da farketti tabi rahatsız olmaya başladı bi kaç hafta içinde de ayrıldık zaten

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Sevgi güvenden doğar, aşk sevginin orantısız artışından doğar. Aşkı da saygı ve anlayış büyütür yaşlandırır ancak güven kırılması aşkı erken öldürür yaşlanmadan.

Bir ilişkide en önemli husus güvendir fakat bunu da paranoyaklığa vurmamak gerek yani bir insana karşı güven problemi yaşıyorsan problem ya sendedir ya da karşındaki insandadır ancak iki ihtimalde de yürümeyecek hastalıklı bir ilişkidir bu.

Karşıdaki kişi seni üzecek veya sinirlendirecek hatalarını bile er ya da geç kendi rızasıyla dile getiriyorsa saklamıyorsa o kişi güven kazanabilir ancak koşulsuz şartsız hatasız olduğunu hata yapmadığını ilan ediyorsa o kişiye karşı güvensizlik doğal haktır çünkü "Hatasız kul olmaz".

Özellikle genç yaşlarda insanlar yaşın verdiği cahilliklerden hatalar yapmakta. Önemli olan bu hataları karşı taraf farketmeden önce itiraf edebilmek ve beraber çözebilmek.

Bir ilişkide bu denge sağlanırsa yürür gider, sağlanmazsa söner gider.

İyi forumlar : )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.