Güvenilirmi bir site mi acaba ?

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
Bi site var coin sitesi garip bi site para felan istemiyor banada bi arkadaşım önerdi ama pek güvenemiyorum , işin garip noktası şu siz tc fotosu ve ikametgah adresini veriyorsunuz 150 coin veriyor sitede ve onu geri satıp 150 200 tl gibi bi para alabiliyorsunuz güvenemedim bi siteye bakabilecek varmı güvenilirmi değilmi eğer güvenilir ise güzel para bedavadan 200 tl

edit : ilk konum umarım yardım için doğru yere konu açmışımdır .

Moderatör tarafında düzenlendi:

'eqwedelly

Üye
16 Ocak 2011
240
0
TÜRKİYE
Bi site var coin sitesi garip bi site para felan istemiyor banada bi arkadaşım önerdi ama pek güvenemiyorum , işin garip noktası şu siz tc fotosu ve ikametgah adresini veriyorsunuz 150 coin veriyor sitede ve onu geri satıp 150 200 tl gibi bi para alabiliyorsunuz güvenemedim bi siteye bakabilecek varmı güvenilirmi değilmi eğer güvenilir ise güzel para bedavadan 200 tl

tc kimliğin senin özelindir eğer para veriliyorsa bu iş içinde bir iş var senden alıp başkalarına 300 400 e satıyorlar millet adamları kandırmak için seri no tutan tc kımlık arıyorlar bir gün bakarsın adam öldürmüssün haberin yok ev almıssın kredi borcun var haberin yok kimse sana demez o tcyi kim kullandı lan onun ben demez tüm suç senin tc'n sana özeldir sakın paylaşma paylaşanlarıda uyar..

edit : bu arada konus yerin yardım merkezi olacak :)

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
tc kimliğin senin özelindir eğer para veriliyorsa bu iş içinde bir iş var senden alıp başkalarına 300 400 e satıyorlar millet adamları kandırmak için seri no tutan tc kımlık arıyorlar bir gün bakarsın adam öldürmüssün haberin yok ev almıssın kredi borcun var haberin yok kimse sana demez o tcyi kim kullandı lan onun ben demez tüm suç senin tc'n sana özeldir sakın paylaşma paylaşanlarıda uyar..

Teşekkürler TC işi sakat olduğunda acıp size sormak istedim zaten

edit : Bilmiyordum :/

Son düzenleme:

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye

ben hayatımda bu kadar amatör dolandırıcı görmedim

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
1
9
19
Evden
ben hayatımda bu kadar amatör dolandırıcı görmedim

Katılıyorum :trl

Hocam bu şuna benzer. Sen bana bütün özel şifrelerini kredi kartlarını gönder ben sana 200 tl veriyim. Benzetmem biraz saçma ama bunun gibi düşün. Zaten öyle birşey olsaydı nerdeyse herkesin haberi olurdu. Bedavaya para bulmak yerine Web programlama dilleri öğrenip script yapıp yapıp satsan hem daha kaarlı olursun hemde daha güvenli olur.

Birde site linkini bana ÖM ile ata bilirmisin?

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
Katılıyorum :trl

Hocam bu şuna benzer. Sen bana bütün özel şifrelerini kredi kartlarını gönder ben sana 200 tl veriyim. Benzetmem biraz saçma ama bunun gibi düşün. Zaten öyle birşey olsaydı nerdeyse herkesin haberi olurdu. Bedavaya para bulmak yerine Web programlama dilleri öğrenip script yapıp yapıp satsan hem daha kaarlı olursun hemde daha güvenli olur.

Birde site linkini bana ÖM ile ata bilirmisin?

yolluyorum .

EDİT : http(save) onayı almış bitcoin alıp satılan bir ortam burası anlayamadım demiş anlıcak olan varsa yollayabilirim bakın isterseniz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.