Güvenli internet filtresini aşma

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Biliyorsunuz son derece saçma sapan bi uygulama sokuldu hayatımıza güvenli internet adı altında.
Neredeyse hiçbi siteye giremiyoruz kafalarına göre siteleri yasaklamışlar aşması da imkansız gibi.
Başıma benim de bu bela dadanınca çözüm bulma arayışına girdim ve buldum.
Hotspot var herkesin bildiği fakat o çalışmıyor aşırı reklam var vs.
Benim çözümüm securitykiss oldu.

SecurityKISS - Free VPN Service

Bu adresten indirip kuruyorsunuz.
Sonra açıyorsunuz programı altta server resmi var tıklayıp istediğiniz ülkeyi seçiyorsunuz.
Sonra connect diyorsunuz ve problemden kurtuluyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
ben bunu ofmde daha çok video izleyeyim diye indirdim kullanıyordum :D hem çok hızlı hem reklam falan yok ama günlük kotası var ona göre :)))

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Biliyorsunuz son derece saçma sapan bi uygulama sokuldu hayatımıza güvenli internet adı altında.
Neredeyse hiçbi siteye giremiyoruz kafalarına göre siteleri yasaklamışlar aşması da imkansız gibi.
Başıma benim de bu bela dadanınca çözüm bulma arayışına girdim ve buldum.
Hotspot var herkesin bildiği fakat o çalışmıyor aşırı reklam var vs.
Benim çözümüm securitykiss oldu.

SecurityKISS - Free VPN Service

Bu adresten indirip kuruyorsunuz.
Sonra açıyorsunuz programı altta server resmi var tıklayıp istediğiniz ülkeyi seçiyorsunuz.
Sonra connect diyorsunuz ve problemden kurtuluyorsunuz.
adamsin Samura! :) Her Derdime Çaresin ;)

Dark Pirate 2

Yeni üye
29 Mar 2013
30
0
samurai sen varya sen adamın dibisin çalışırsa senin banka hesabına para yatıracağım samuraiiiiiiiiiiiiiiii

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
____@______@______@______@____
___@_________@__@_________@___
___@___________@___________@__
____@______paylaşım ________@___
_____@_______için__________@____
______ @___tesekkurler_____@_____...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.