Güvenli İnternet Kullanımı 2020

ülküdaş1

Yeni üye
28 Şub 2008
12
0
emeğine sağlık...yanlız benim pc de tel net diye bir yazı yok....ve uzaktan kayıt defteri de yok başka bir isim altında olabilirmi....xp home kullanıyorum....yardımcı olursan sevinirim

QUARQ

Yeni üye
28 Şub 2008
7
0
Eline saglık guzel paylasım olmus ta bişi dikkatimi cekti 5. işlem nerede. yoksa 5 diye 6,7 ile mi devam ettin.

CAUTION

Yeni üye
29 Şub 2008
8
0
ellerine sağlık
firewall olarak öneri diyicem ama sitede bir dolaşıyim umarımgüzel bişey bulurum :S

CAUTION

Yeni üye
29 Şub 2008
8
0
birşey sorabilirmiyim benim bir router ım var ve evde ağ bağlantısı kurucam diğer pc ile daha önce yaptım ama son formatlardan sonra ağ bağlantı ayarını yapmadım
ben sadece iki pc arasındaki dosya alışverişi ni kolaylaştırmak için kullanıyorum ağ ı
yani iki pc arasında paylaştığım dosyaları birbirine paylaştırıp dosya alışverişi yapıyorum
bu önerdiğin ayarları yaptığımda iki makina arasında birbirini görmeme durumu olabilirmi paylaştığım dosyalarda?

justen33

Yeni üye
5 Ara 2007
19
0
dostum dediğini bizzat uyguladım ama bende o bahsettiğin TELNET ve UZAKTAN KAYIT DEFTERİ falan yok...Sence bu bir güvenlik sorunu teşkiledermi.....teşekkürler

bariscan17

Katılımcı Üye
4 Eki 2007
934
1
emeğine sağlık...yanlız benim pc de tel net diye bir yazı yok....ve uzaktan kayıt defteri de yok başka bir isim altında olabilirmi....xp home kullanıyorum....yardımcı olursan sevinirim

bilgisayarım sağ tıkla yönet +hizmetler ve uygulamalar+tıkla +hizmetler +telnet
umarım ordadır
kolay gelsin
:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.