💎🔥⭐ Güvenli internette çalışabilecek Vpn lazım!

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Arkadaşlar sorunum Pc için güvenli internette çalışabilecek bedava vpn bulamamak. Bildiğiniz bir vpn varsa söylerseniz sevinirim. :19:

Edit: Chrome için değil pc de çalışması lazım. Slayer leecher i bile kullanamıyorum.

Son düzenleme:

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Opera v50 Web Tarayıcısında Free VPN Hizmeti var.Boş yere VPN arama Opera v5x.xx sistemine kur varsayılan tarayıcı olarak ata ve free VPN kullanmanın tadını çıkar.

TRWE_2012
Yazılım Editörü(Alaydan Yetişme)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Arkadaşlar sorunum Pc için güvenli internette çalışabilecek bedava vpn bulamamak. Bildiğiniz bir vpn varsa söylerseniz sevinirim. :19:

Edit: Chrome için değil pc de çalışması lazım. Slayer leecher i bile kullanamıyorum.

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Opera v50 Web Tarayıcısında Free VPN Hizmeti var.Boş yere VPN arama Opera v5x.xx sistemine kur varsayılan tarayıcı olarak ata ve free VPN kullanmanın tadını çıkar.

TRWE_2012
Yazılım Editörü(Alaydan Yetişme)

Psiphon kullanıyorum memnunum. Tavsiye ederim

Yorumlarinizdan dolayı teşekkür ederim.

Söylenmiş Fakat
Psiphon

Psiphon Pro , Hotspot bu ikisinden şaşma.

Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.