Mobil Güvenli Moddan Çıkmıyor

yusufaltunsoy

Yeni üye
28 Mar 2019
17
4
Aydın
Samsung Galaxy Tab 3 Lite olan tabletimin ekran kartı yanmıştı telefoncuya verdim değiştirmiş hızından vs belli oluyor ama adam güvenli modda başlatmış galiba yeniden başlatıyorum olmuyor ne varsa denedim tek pili çıkar kaldı oda çıkmıyor bilen varsa yazsın lütfen bi türlü çıkmıyor şu program valla sinirlendim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Cevap: Güvenli Moddan Çıkmıyor yardım

Merhabalar,

İnternette baktığım kadarıyla herkes aynı sorundan muzdarip fakat çözüm pek yok. Birisi bildirim çubuğuna bir kere tıklayın demiş onu dener misiniz? (Olacağını pek sanmam ama.) Son olarakta fabrika ayarlarına döndürebilirseniz öyle deneyin (önemli bir dosyanız, fotoğrafınız yok ise.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.