Güvenli Proxy Nereden Bulunur?

15 Eki 2019
222
26
hocam ben forumda birisine sordum fakat anlamadım, bu proxy denilen şey örnek olarak discordu verelim. Discordda hesap kuruyorsun (bunu proxyin baglı olduğu makine olarak varsayalım). hesabın bir özel kodu "tokeni" oluyor (bunu proxy olarak varsayalım). ben bu tokeni yani proxyi , gereken yere yazarsak makineye mi erişeceğiz? neye yarıyor? ve proxyler sadece 1 cihaza mı baglı oluyor ( yani mesela türü a olan makinenin a kodu olur, türü b olan makinenin b kodu olur gibi )

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Merhaba değerli üyemiz, sizlere Hidester'ı önerebilirim. Hidester, bilgisayarınıza zarar verebilecek komut dosyaları ve diğer kötü niyetli yazılımlardan sizi koruyan SSL proxy desteği sağlar. “Piyasadaki en güvenilir ücretsiz proxy sitesi” olarak bilinmektedir.
Ayrıca URL’yi şifrelemeyi, çerezleri kabul etmeyi veya reddetmeyi, komut dosyalarını kabul veya reddetmeyi ve nesnelerin yüklenmesini önlemeyi seçebilirsiniz.
Ayrıca bu proxy ile bilgisayarınızı karşı tarafa başka bir işletim sistemine sahipmiş gibi gösterme imkânınız da var.
Umarım işinize yarar iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.