Güvenliğimi Nasıl Sağlarım

10 Şub 2015
190
0
Beyler Biraz Önce bir devlet sitesi heckledim shell çektim 10 tane develt sitesi oldu şimdi ben nasıl güvenliğimi sağlarım acill yardım tarayıcı için zenmate kurdum başka pc ve tarayıcı için izlerimi nasıl silerim???

Davatov

Katılımcı Üye
25 Nis 2014
439
0
THT City
Beyler Biraz Önce bir devlet sitesi heckledim shell çektim 10 tane develt sitesi oldu şimdi ben nasıl güvenliğimi sağlarım acill yardım tarayıcı için zenmate kurdum başka pc ve tarayıcı için izlerimi nasıl silerim???

Birdaha site hacklersen(iz) proksi ile hacklemeni tavsiye ederim yarin öbürgün basiniz yanmasin. Eyer imkaniniz varsa modeme reset atin baska yapilacak birsey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.