güvenlik kamerası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Tem 2009
85
0
Driver kartının üzerinde bunlar yazıyor googleden arattım bişi bulamadım.
Driverde yazanlar:
VCC 4 versiyon 2.2
conex ant
fusion 848A
25878-13
060341 JS
0604 TAIWAN

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
conex ant
fusion 848A

guvenlık kameranın kartının cıhpsetı bu arkadasım gecen aynısını bende aradım baya bı bulduklarım ıse hep sorun verdı bıde sen dene bakalım sansını kı bu drıverler nette var gozukuyor bılgın olsun...

eğer ki işletim sistemin xp ise sana bir yöntem anlatabilirim...
aygıt kımlıgıne gel ordan kurmak ıstedıgın donanımı sag tıkla ozellıkler de ordan aygıt kımlıgını gor karmasık bır sayı ve harf yapısı olan bısey o ısmı kopyala mausle kopyalamaz CTRL+C tus kombınasyonu yaparak kopyalayabılırsın

googleye david.info yaz gelen ilk siteye gir orda aygıt kımlıgı gırın dıye bır yer cıkıyor oraya kopyaladıgın kımlıgı yapıstır ve OK butonuna bas ordan en uygun olanını sec bı kac tane cıkıyo cunkı ıı hatırlıyorum

kolay gelsin....

byanigli

Üye
17 Ocak 2011
61
0
cemaranın markası yada modeli onemli degil dvr cihazından alıyorsan dvr cihazının marka modelini ara eger pc kaydediyorsan dvr kartanın modeline bak kendin bulamazsan pm at bana ben dvr 2000 filan destek crakli surumlerini bulayım kullanırsın burada camarelar dome cameramı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.