güvenlik kamerasını izleme nasıl yaparım

20 Şub 2016
133
0
Beyler modeme bağlı olan güvenlik kamerasını izlemeyi biliyorum ama merak ettim konu şu modeme bağlı olmayan güvenlik kamerayı nasıl izlerim hepinize teşekkürler

Son düzenleme:

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Hmm aklıma gelıyor bır seyler dostum sıstemın wıfıyını heçle sonrada oradan port açıp kamerayı heçle veyahut kameranın ızlendıgı bılgısayarı heçle wifiden yok yok hacklenebılırmı bılmıyorum ama neyse kafanı karıstırmıyım ogrenırsem soylerım dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.