Güvenlik Sorum Var

KaraKale

Yeni üye
23 Eyl 2016
17
0
Selam Aleykum Kardeşlerim Size Sorum Olacak Diyelim Trojen Yedim Naıl Silecem Bi Yöntem Var Ama Olmadı Siz Ne Önerisiniz Bide Saklanmak İçin SİZ Ne Kullanıyonuz Sizin Sormak İstedim Bakalım Siz Ne Öneriyonuz Bana Şimdiden Teşekürler :=) :RpS_lol: :RpS_lol: :RpS_lol: :RpS_lol:

TaediumVitae

Yeni üye
23 Eyl 2016
34
0
Edirne
Görev yöneticisi>İşlemler>

Yolundan trojen'i kapattıktan sonra

Çalıştır>cmd>msconfig>başlatgıç

yolundan açılışta açılmasını engelledikten sonra trojan'ı bulur ve silerim .

Gizlilik demişsin ben bu konuda pek bişey demek istemiyorum bence saklanacak bir şey yok neticede Türk sitelerine/uygulamalarına bulaşmıyoruz dimii illede saklanıcam dersen tarayıcıdaki işlerini Tor Browser'dan terminal/uygulama üzerindeki işlerinide VPN kullanarak gizlilik sağlayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.