Güvenlik

AsenaBozkurt

Yeni üye
2 Tem 2016
34
0
arkadaşlar dün fake instagram scriptini hosta yerleştirdim.Dün gayet site çalışıyordu ama bugün güvenlik hatasıyla karşılaşıyorum?Eğer bu hatayı verirse asla kimseyi kandıramam? buna bir çözüm vardır mutlaka ya ? bileniniz varmı?

3oJEAA.png

AsenaBozkurt

Yeni üye
2 Tem 2016
34
0
Sen Tw ver yardımcı olayım buradan net bir şekilde anlatamam
Filezillada bir tane dosya instagram ın uzantısı olarak geçer o dosyanın adını değiştirmelisin
Veya site adresini özelden yolla oradan göstereyim

tw vermem de şurdaki scriptin aynısı dosyalara bakarsan hangisini degistireyim ? :)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Lx60P52Yanw[/ame]

AsenaBozkurt

Yeni üye
2 Tem 2016
34
0
Pek bilmiyorum Domain islerini ama isimleri alakasiz seyler yap.
Ama etkisi olur mu bilmem, Chrome fake siteler icin otomatik güvenlik kontrolü yapip ekliyor kara listeye

Artik SM ile ikna etmen gerek Chrome kullanmamalari için :) :)

Ya bunun bi çaresi olması lazım yoksa hep güme gidecek açtığım siteler?
başka bir bilgisi olan varmı arkadşalar yha?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.