GÜvenlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
Merhaba Arkadaslar Ben Lipito , Bir sorum olucak mesela sql ile site hackliyoruz site hackledik indeximizi bastık ip mizi gizlemmeiz gerekirmi ?

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Merhaba Arkadaslar Ben Lipito , Bir sorum olucak mesela sql ile site hackliyoruz site hackledik indeximizi bastık ip mizi gizlemmeiz gerekirmi ?

basit sitelerde bu herhangi bir sorun olmaz :) yabancı sitelere hiç tereddütsüz basabilirsiniz hiçbişey olmaz :) yalnız türk sitesi ve bilindik siteleri hacklicekseniz güçlü siteler için net cafen işinizi yapın böylece içinizde korku olmaz

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
yunan sitelerini hackliyorum ilginiz için teşekkürler :) misyoonda yazıyor türk sitelerini hacklemeyi düşünmedim bile .

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
Tor kullanıyorum , ayrıca arkadaşlar beni gayet aydınlattı teşekkürler ilk sitemi hackleyip gövde gösterisine koyucam .

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
İllegal olmayan siteleri hackleyene nedense karsıyım.Umarım illegal siteleri hacliyorsundur ( benim kanaatim).
Web programlamacı olarak sunu diyebilirim. Ortada büyük bir emek var bu emegi bozan birde hacker var. Şayet benim siteme böyle birşey olsa tüm yasak haklarımı sonuna kadar kullanırım.
Ne kadar gizlenmeye calıssanızda calısın acıkcası bulmak isteyen insan bulur.

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.