Güzel Bir Fake

by-haso

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
564
0
31
azrail in yanı
ARKADAŞLAR BÖYLE ŞEYLERE İNANMAYIN BOŞUNA İNDİRMEYİN ARKADAŞIN WERDİĞİ PROGRAM BU YANİ NOTPET EN YAPILMIŞ BİR HECK BELKİ ARKADAŞ BUNU BİLMEDEN YAYINLADI BELKİ KENDİ BİZİM MSNLERİ HECKLEMEK İÇİN YAYINLADI ORASINI BİLEMEM AMA SİZ BURAYA KENDİ E-MAİLİNİZİ VE ŞİFRENİZİ YAZINCA BU PROG. YAZAN ARKADAŞIN E-POSTASINA ŞİFRENİZİ VE MAİLİNİZ OTAMATİK GÖNDERMİŞ OLUYOR ZATEN UYANIK ARKADAŞLARIM DAVAYI ÇAKMIŞTIRLAR LÜTFEN BÖYLE ŞEYLER YAYINLAMAYALIM RİCA EDİYORUM bu ve buna benzer prog. hepsi yalan dolan
ARKADAŞIN VERMİŞ OLDUĞU PROG. BU ÜSTÜNDEKİ YAZILARI BEN YAZDIM

Son düzenleme:

atleast36

Yeni üye
17 Tem 2009
10
0
ben sadece acemiler yararlansın diye yaptım sen boyle dusunebilirsin ben mail adresinizi yazın dedim orada yani mailler bana gelmiyicek sonucta :D

bahacan708

Yeni üye
25 Tem 2009
40
0
arkadaşlar yanlıs anladınız athelas uzantıyı txt yapın sonra şifre ve id nin gelmesi gereken yere adresinizi yazın demek istedi bence. ama artık fake mail dönemi bitti :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.