Habbo hotel

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
Öncelikle Merhaba, Habbo - Retro hakkında bir çok bilgim var. Eğer hile dediğiniz orjinal habbo tr ise bu oyunun bir hilesi yoktur. Oyun personelleri tarafından sıkıca denetlenir. Diğer orjinal olmayan Habbo ların reklamını yapmak, hileye kalkışmak yasak bunda mahkemeye bile verebilirler. Habbo Retrolarda da yani fake habbolardada aynı şekilde. Bu oyunun hilesi yoktur. Fake habbo yani Habbo PvP serverlerde Kredi yani oyun parası sınırsız. HC olabiliyorsunuz.

LeXuSV8

Üye
14 Şub 2016
126
0
İstanbul
Öncelikle Merhaba, Habbo - Retro hakkında bir çok bilgim var. Eğer hile dediğiniz orjinal habbo tr ise bu oyunun bir hilesi yoktur. Oyun personelleri tarafından sıkıca denetlenir. Diğer orjinal olmayan Habbo ların reklamını yapmak, hileye kalkışmak yasak bunda mahkemeye bile verebilirler. Habbo Retrolarda da yani fake habbolardada aynı şekilde. Bu oyunun hilesi yoktur. Fake habbo yani Habbo PvP serverlerde Kredi yani oyun parası sınırsız. HC olabiliyorsunuz.

S.a Sende mi Habbo Oynuyorsun? oynuyorsan bende eskiden oynuyordum beraber oynayalım mı?

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
Bana bu oyunda nasıl çok iyi ilerleyeceğimi öğretebilir misin? bende yeniden başlamak istiyorum da?

Bu oyunda herhangi bir seviye atlama, gelişme diye birşey yok. Oyun sosyal içerikli oyun. Oyunda rol yapıyorsun. Arkadaşlar ediniyorsun. Ha eşya, kredi anlamında dediysen bunları yapmak için para harcamadan gelişemezsin. Para yatırman gerekiyor. Ha başarı puanı rozet anlamında dersen oyunda " Rozet Kasıcı Booster " 'ler var onlardan kasılabilir başarı puanını yükseltebilirsin. Ayrıca oyunda ücretsiz Habbo Club, ücretsiz kredi diye bir şey yoktur. Dolandırıcılar sizi dolandırmak için bu tür tuzakları kuruyorlar.

LeXuSV8

Üye
14 Şub 2016
126
0
İstanbul
Bu oyunda çar gibi filan varsa bıraktım diyorsun duruyorsa ondan devam edebilir miyim. bide sizin oynadığınız hiç oyun var mı online.

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
Bu oyunda çar gibi filan varsa bıraktım diyorsun duruyorsa ondan devam edebilir miyim. bide sizin oynadığınız hiç oyun var mı online.

Hesabımı banlattırdım. Bu oyundan pvp sini kurmuştum. bunun pvpsine Retro deniliyor. NabboTR adlı retro kurmuştum. Ama kapandı. Vps - Vds olmadığı için.

TheEros

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
773
0
Bu oyunu bir aralar bende oynuyordum hamachi olarak server falan açmıştım hilesi olmadığını biliyorum retro oynamayı dene. :)

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
Bu oyuna o zaman nen baştan başlicam bu rozet kasıcı boster dedin bu galiba program bildiğin sağlam varsa linkini atarmsın.

Bu bir program değil. Sen odalara geleceksin. Aramalara " Booster " yaz en kalabalık yere git. İstediğin oyuna gir orda sana seri bir şekilde rozet kastırıyorlar. Saatte 300 başarı puanı kasarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.